O nas

Kolaż o nas

O nas

Na rynku jako niezależna firma funkcjonujemy od 2014 roku, jednak nasze doświadczenie w branży meblarskiej sięga kilkunastu lat wstecz. Jesteśmy zespołem ludzi oddanych swojej pracy, prawdziwie zainteresowanych przedmiotem naszej działalności. Wykwalifikowana kadra jest fundamentem na którym możemy budować swoją pozycję na rynku.

Naszą podstawową działalnością jest szycie tapicerki meblowej – cięcia materiału dokonujemy we własnym zakresie lub pracujemy na elementach wykrojonych przez zleceniodawcę. Poza tym mamy doświadczenie w produkcji gotowych mebli.

Profesjonalne podejście do klienta i jego wymagań zapewnia nam uznanie na rynku. Staramy się uważnie wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów. Dodatkowo proaktywne podejście pozwala nam wyjść naprzeciw niesprecyzowanym oczekiwaniom, a także uniknąć trudnych sytuacji zanim się pojawią.

Naszymi cechami charakterystycznymi są wysoka jakość produktów oraz terminowość. Rozumiemy, że tylko dzięki działaniu na wysokim poziomie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom rynku.

Od samego początku jesteśmy obecni na rynku brytyjskim na który dostarczamy tapicerkę meblową. Jesteśmy szczególnie dumni z uznania jakim cieszymy się na Wyspach, odniesiony tam sukces pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Lokalizacja w sercu Europy pozwala na szybką komunikację z Europą Zachodnią.

Czym się zajmujemy