Cięcie i Szycie

Kolaże ciecie szycie


Cięcie & szycie

Oferujemy usługi szwalnicze: cięcie tkaniny + szycie tapicerki. Do szycie przyjmujemy także pokrojone elementy. Działamy na podstawie dostarczonego przez klienta uszytego wzoru lub instrukcji. Pracujemy zarówno w tkaninie, jak i skórze. Prowadzimy dokładną ewidencję materiałów powierzonych – klient ma dokładne informacje nt. zużycia oraz aktualnego stanu magazynu.

Nasz park maszynowy składa się z solidnych, zadbanych maszyn szwalniczych (głównie Durkop Adler i PFAFF), oscylacyjnych noży pionowych do cięcia tkaniny oraz plotera do wydruku układu kroju w formacie HPGL/PLT. Wraz z rozwojem firmy w najbliższym czasie planujemy zakup katera jednowarstwowego oraz nowoczesnego oprogramowania do zarządzania szablonami i układami kroju.

Specjalizujemy się w tapicerce meblowej, a w szczególności w sofach, fotelach, narożnikach i podnóżkach. Kompleksowo wykonujemy cięcie i szycie danego modelu – wszystkich unitów wchodzących w jego skład.

Wykonujemy meble w różnych stylach i o różnym stopniu złożoności. Mamy doświadczenie w szyciu kedry/sznurka/pipingu, używaniu zamków rozdzielczych, łączeniu tkaniny z wigofilem/fibertexem.

Przykładamy dużą wagę do jakości naszych usług. Nasz zespół kontroli jakości dba o to by każde niedociągnięcie było wykryte i usunięte na etapie produkcji. Chcemy mieć pewność, że nasz zakład opuszczają wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Czym się zajmujemy